KUN, JUNGWOO & LUCAS – ARENA HOMME PLUS MAYIS SAYISI | 12.05.18


NCT 2018, 18 üyeli kocaman bir proje. Merkezi Seul’e dayanan NCT127, çeşitli kombinasyonlara sahip üyelerden oluşan NCT U ve genç üyelerden oluşan NCT DREAM, hepsi bir albümün içine eklenmiştir. Çok yazık, keşke bu 18 çocuğun da cazibelerini bilseydim. Bu yüzden Arena, her ay NCT ile buluşmaya, röportaj yapmaya karar verdi. İlk ana karakterler, NCT’ye katılan son üyeler Lucas, Jungwoo ve Kun.

Havalı Çocuk Lucas

NCT’nin yeni üyesi Lucas, gülmeyi ve yemeyi seviyor. Onu görür görmez, gerçekçi olmayan kusursuz dış görünüşü ve vücut oranları sayesinde ‘Ah, bu arkadaş bir idol’ diyebiliriz. ‘Soğuk çocuk’ görünüşünün aksine, parlak, aktif/enerjik ve girişkenliği çok iyi. Kendi kendine gururla ‘Benim karakteristik cazibem insanlara pozitif enerji vermek.’ diyor. ‘Eğer birine nazik davranırsan, daha yakın olabilirsin’ düşüncesine inanıyor. Çekim yaptıkları gün, kendi görünüşü yüzünden defalarca şaşırmış. Şaşırınca sevimli ve biraz da komik oluyormuş ama kendi fotoğrafına bakarken öyle değilmiş. Son günlerde Lucas, NCT ve hayranlar arasında bir slogan yaymış. “Çalışkan ruhlara sahip olmalıyız!”. Yakışıklı ve çalışkan bir ruha sahip olan onun, etkinliklerini dört gözle bekliyoruz.

 

 

Jungwoo gizli bir mücevher!

NCT üyeleri ve hayranlar ona bu ismi verdi. Onun cazibesini açıklamaya çalışacağız. Öncelikle, Jungwoo bir sürü selfie çekiyor. Bunda özel bulduğumuz bir şey yok. Ama bu sadece ilk izlenim. Bir süre sonra, onun gerçek cazibesini değerlendirmeye geçiyoruz. 2014’deki açılış elemelerini geçti. Jungwoo her zaman “Ne zaman başıma bir şey gelse, buna nasıl başladığımı ve bu kadar zaman nasıl katlandığım aklıma geliyor.” Onun hedefi süperstar olmak! Biz bunu komik bulsak da Jungwoo ciddi. Şarkı söylemede, dans etmede ve diğer birçok alanda gelişerek fazlaca değer verilen bir süperstar olmak istediğini söylüyor. Bir ‘süperstar’ olsa bile, kendi ferah ve saf imajını koruyacak. Biz buna inanıyoruz.

 

 

Kun’da bir ‘abi’ ilgisi var

Kun sakin bir kişiliğe sahip. Uzun bir stajyerlik süresinden sonra çıkış yapacağını duyduğunda “Ah, şimdi başlıyor demek” diyerek sakin bir tepki vermiş. Evdeyken ailesine hiç dert çıkarmayan Kun, iyi bir ağabey imajı ile SM’e girmiş. Kun, onunla stajyerlik yapan küçükler için yemek yapıyor, onların dertlerini dinliyormuş. Kun en çok müziği ve piyano çalmayı seviyor. Sanat okuluna katılırken, geleneksel dans öğrenmiş ve SM’deki büyüklerinin performanslarını izlemiş, böylece dansı sevmeye başlamış. Kun ona göre, uzun stajyerlik süresinin yeteneklerini güçlü ve sıkı bir biçimde geliştirdiği bir zaman olduğunu söylüyor. Eğer Kun’un tatlı sesini dinlemek isterseniz, size Without You’nun Çince versiyonunu dinlemenizi öneriyoruz.

 

 

Kaynak: CODE980219, ADEL_TALK
İNG Çeviri: fluffywhitie,kun_pics,dandy_Q_NCT
TR Çeviri: Efsane

Your reaction?
SİNİRLİ SİNİRLİ
3
SİNİRLİ
PONÇİK PONÇİK
10
PONÇİK
MUTSUZ MUTSUZ
2
MUTSUZ
AMANIN! AMANIN!
7
AMANIN!
VIRUUM VIRUUM
1
VIRUUM
Love Love
18
Love
BEN ŞOK BEN ŞOK
2
BEN ŞOK
Win Win
0
Win
WTF WTF
1
WTF

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in