NCT127 – LAURIER/LEAF JAPAN HAZİRAN AYI RÖPORTAJI | 06.06.18


Soru: Birbirinizle iyi geçinmenizin sırrı nedir?
Johnny:
Bence, konuşmak. Birbirimizle konuştuğumuz zamanlara değer veriyoruz. Ne zaman biri bir şey hakkında endişelenip söylemezse, toplanıp hakkında ciddi bir şekilde tartışıyoruz.
Mark: Birbirimizle tartışmanın çok önemli olduğunu hissediyorum. Yurtta, ben zamanı yalnız geçiren ve sık sık odadan çıkmayan tipim. Ama son zamanlarda, bence benim için dışarıya daha fazla çıkmak daha iyi ve üyelerle daha fazla zaman harcamaya çalışıyorum.
Taeil: Beklediğiniz gibi, sır birbirimize karşı “mantıklı düşünce” değil mi? Çünkü çıkış öncesi zamanında stajyer olduğumuzdan beri uzun zamandır beraber yaşıyoruz, birbirinizi daha iyi anlamaya başlıyoruz. Ayrıca diğer üyelerin neyi sevip sevmediğini biliyoruz. Diğerlerinin beğenmediği düşünceleri uzak tutmak ve sevdiklerini yapmak önemli. Ve kişisel düşüncem, bir şeye daha sahibim. Üyelerle yemek yediğimiz zamanları seviyorum. Önemsiz şeylerden ciddi konuşmalara çok fazla konuşabiliyorum, zamanı değerlendirmek istiyorum.
Doyoung: Çok uluslu bir grup olduğumuz ve çeşitli ülkelerden toplandığımız için, Kore’de yaşıyor olsak da herkes için sadece Kore kültürüne ayak uydurmak yanlış. Birbirimizin kültürünü anlamak ve hakkında öğrenmek önemli.

Soru: Yaz için ideal randevu planınız nedir?
Haechan: Jeju denilen güney adasında büyüdüm bu yüzden randevu için oraya gitmeyi isterim. Planımda randevuya çıkmak yerine ailemle dışarıya çıkmak olur. Sahile gitmeyi ve yüzmeyi isterim! Ondan sonra, sahilde barbekü yaparım! Jeju adasının deniz ürünleri yemekleri güzeldir ama Kore barbeküsü de meşhurdur. Bence oraya (sahile) bir çadır kurmak ve geceyi geçirmek güzel bir fikir.
Taeyong: Ben……. (birazcık utanarak) eğer gerçekten sevdiğim birisi ile randevuya çıkıyorsam nereye gittiğim ve ne yaptığım önemli değil ve mutlu olurum .

Soru: Eğer kız arkadaşın beğenmediğin bir yere gitmek isterse ne yaparsın?
Yuta: Oraya gitmezdin…. gider miydin? (güler)
Taeyong: ……….
Üyeler: Hahahahahahaha
Taeyong: Bu doğru değil! İlk önce nereye gidileceğine karar verir sonra ciddi bir şekilde onunla konuşurum.
Jaehyun: Kız arkadaşımı nereye gidersem gideyim mutlu edebilirim (güler). Eğer sıcak havayı seviyorsa onu denize götürürüm ve eğer soğuk havayı seviyorsa onu yaz da olsa kayak yapmaya götürürüm.
Winwin: En iyi günü oluşturmak için bir planım var. Öğleden sonra buluşmak için söz verir ve iyi bir restoranda yemek yerdik sonra film izleyip oyun merkezine gideriz. Daha sonra gece vakitlerinde denize gitmeyi ve yürürken çeşitli şeylerden konuşmayı isterdim.
Yuta: Bir gün bir kere olsun yapmayı istediğim bir randevu planı var ama yazın havai fişek festivalinde geçiyor. Yukata giyerdim. Yemek stantlarından aldığım şeyleri yerdik ve güzel havai fişekleri izlerdik.

İNG Çeviri: k_quıcksand
TR Çeviri: jeon seolyeong

Your reaction?
SİNİRLİ SİNİRLİ
2
SİNİRLİ
PONÇİK PONÇİK
5
PONÇİK
MUTSUZ MUTSUZ
2
MUTSUZ
AMANIN! AMANIN!
2
AMANIN!
VIRUUM VIRUUM
2
VIRUUM
Love Love
14
Love
BEN ŞOK BEN ŞOK
1
BEN ŞOK
Win Win
5
Win
WTF WTF
1
WTF

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in